Nasza historia

Netcom istnieje na polskim rynku od 2006 roku. W pierwszych latach działalności profil firmy skupiał się na usługach informatycznych oraz w tworzeniu infrastruktury sieciowej. Z biegiem czasu firma rozszerzyła zakres swoich usług o instalacje teletechniczne oraz elektryczne, w których między innymi specjalizujemy się do dzisiaj.

W ostatnich latach obserwując ogromny potencjał i potrzeby rynkowe firma wyspecjalizowała się w szerokopojętej branży odnawialnych źródeł energii, stając się pionierem na liście najchętniej wybieranych i polecanych partnerów OZE.

Sprawdź zakres

Nasz zespół

Michał

Założyciel firmy

Mateusz

Inż. elektryk

Bartek

Inż. instalacji

Błażej

Inż. elektrotechnik

Karol

Instalator

Marcin

Instalator

Igor

Instalator

Sebastian

Instalator

Dawid

Instalator

Sergiej

Instalator

Pavel

Instalator

Kasia

Księgowość

Zakres działaności

Fotowoltaika

Energia elektryczna

Pompa ciepła

Ogrzewanie

Rekuperacja

Wentylacja

Klimatyzacja

Chłodzenie

Elektryka

Instalacje

Opinie klientów

Katarzyna z Leszna
Klimatyzacja

Od kilku lat przymierzałam się z mężem do zainstalowania klimatyzacji w naszym salonie, ale zawsze wymówką była obawa przed remontem i unoszącym się kurzem. Do wszystkich, którzy tak jak ja się wahają – z całego serca polecam firmę Netcom. Panowie nie dość, że przeprowadzili całą operację praktycznie bezboleśnie, to zostawili po sobie porządek :)

Dominika z Wrocławia
Fotowoltaika

Odkąd założyłam fotowoltaikę moje rachunki za prąd spadły niemalże do zera. Zaraz po montażu serwisant ustawił mi podgląd uzysku w aplikacji mobilnej. Wszystko jest intuicyjne i bardzo łatwe w obsłudze.

Mikołaj z Krobi
Pompa ciepła

Po zmianie pieca drzewnego na gazowy odczuliśmy mega komfort – ciepło było dosłownie na pstryknięcie palcem, ale niestety rachunki rujnowały nasz budżet domowy... Zdecydowaliśmy się założyć pompę ciepła i teraz wiem, że to była nasza najlepsza decyzja! Bardzo polecam.

Ryszard z Krobi
Pompa ciepła

Firma Netcom montowała mi najpierw fotowoltaikę, a teraz (po około roku) zdecydowałem się na pompę ciepła. Co tu dużo mówić – sama usługa jak i produkt REWELACJA!!!

Tomasz z Bodzewa
Rekuperacja

Fachowo i rzetelnie wykonana realizacja, pełen profesjonalizm. Firma godna zaufania oraz polecenia!