Pompa ciepła

Szukasz oszczędnego i niezawodnego systemu ogrzewania? Postaw na nowoczesność oraz wygodę i wybierz pompę ciepła od Netcom – w 100% bezobsługowy system ogrzewania.

Zobacz więcej

Dlaczego pompa ciepła
od Netcom

Wyobraź sobie ogrzewanie, które po prostu działa kiedy tylko chcesz. Sterowane z poziomu aplikacji na ekranie Twojego smartfona. Teraz możesz zaznać tego komfortu, dzięki pompie ciepła od Netcom. Nasza pompa sprawdzi się zarówno okresie zimowym, jak i letnim – a to wszystko za sprawą wbudowanej funkcji chłodzenia.

Mało tego, wypełnimy za Ciebie wnioski o ulgę w ramach programu termomodernizacji oraz innych dostępnych rządowych dofinansowań. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły podczas zaaranżowanej rozmowy – nie czekaj!

Bezpłatna wycena

WZROST CEN GAZU NA PRZESTRZENI LAT

ZAPEWNIJ SOBIE NIEZALEŻNOŚĆ - NIE MARTW SIĘ CENĄ I DOSTĘPNOŚCIĄ GAZU
Dostawy gazu są uzależnione od bieżącej sytuacji politycznej, która potrafi się zmieniać bardzo dynamicznie. Wpływa to nie tylko na szalejące ceny gazu ale też stwarza zagrożenie odcięcia od surowca. Nie ryzykuj utraty źródła ciepła

Sprawdź nasze urządzenia

Netcom stawia na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone urządzenia czołowych producentów. Oferowane pompy posiadają zróżnicowane funkcje, dzięki czemu każdy może wybrać wariant odpowiedni dla siebie. Skontaktuj się z nami i zapytaj, które urządzenie polecamy dla Twojego domu.

Skorzystaj z dofinansowania łatwo i szybko

Dotacje do pomp ciepła to kolejny powód, by wymienić swój stary piec na pompę ciepła już teraz - rządowe dofinansowania w ramach programu “Czyste Powietrze” to gwarancja zwrotu części kosztów inwestycji. Jeszcze większe dofinansowania dla rodzin - Sprawdź, ile możesz oszczędzić, a my wyręczymy Cię z dokumentami!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Wkrótce nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, by omówić szczegóły oferty.
Uzupełnij poprawnie wszystkie pola!

Dlaczego warto postawić na pompę ciepła od Netcom?

Liczby mówią same za siebie - stosowanie pomp ciepła naprawdę się opłaca. Szczególnie, kiedy współpracujesz z Netcom. Oferujemy urządzenia, których głównym celem jest zwiększenie Twojego komfortu i obniżenie Twoich rachunków.

Żywotność

Energia Nasze pompy ciepła to urządzenia o długim okresie sprawności do eksploatacji. To bardzo ważne, by inwestycja pracowała na siebie jak najdłużej, nawet, jeśli już się zwróciła.elektryczna

Efektywność

Oszczędność to słowo-klucz w kontekście pomp ciepła, dlatego zależy nam na tym, by nasze urządzenia jak najlepiej wykorzystywały pobieraną przez siebie energię elektryczną, a ich praca przynosiła jak najwyższe efekty.

Wydajność

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, zróżnicowanych pod względem skuteczności, a więc i ceny. My wybraliśmy dla Ciebie pompy ciepła, które naprawdę się opłacają!

Poziom hałasu

Skoro chcesz mieć spokój, to na pewno musi być też cisza. Nasze pompy zostały zaprojektowane tak, by ich praca nie była dla Ciebie kłopotliwa. Nawet nie zauważysz ich działania.

Wielkość urządzenia

Bez znaczenia, jaką powierzchnią dysponujesz, ponieważ Netcom zapewnia rozwiązania w różnych wariantach. Wybierzemy urządzenie, które najlepiej pasuje do Twojego domu.

Wymagania serwisowe

Pompy ciepła wysokiej jakości to urządzenia nie tylko wydajne i ciche, ale i trwałe, dlatego nie musisz martwić się częstą wymianą podzespołów. Co więcej, nasze pompy automatycznie zbierają dane, by polepszyć optymalizację działania urządzenia.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Korzystaj z ciepła dostępnego bez przerw i ograniczeń w dostawach oraz bez rachunków - pompa ciepła to gwarancja ogrzanego domu, bez stosowania paliw spalanych - nie musisz już się nimi przejmować a przede wszystkim - płacić za nie.

Postaw na wygodę

Klik, klik i gotowe. Tyle potrzebujesz, by Twoja pompa ciepła od Netcom zapewniła taką temperaturę, jakiej oczekujesz. Bez dymu, bez popiołu, bez pamiętania. Nasze urządzenia to przede wszystkim komfort użytkownika, który bez wysiłku może zapanować nad temperaturą w swoim domu.

Ogrzewaj w zgodzie z naturą

Korzystaj z energii, którą natura daje Ci zupełnie za darmo i podziękuj jej, ograniczając emisję szkodliwych spalin do atmosfery. Pompa ciepła to ekologiczny zamiennik tradycyjnego pieca, a jej przewaga polega nie tylko na tańszym ogrzewaniu, ale i działaniu przyjaznym dla środowiska naturalnego.

Uzyskaj dotację na swoją pompę ciepła

Wymiana starego pieca na pompę ciepła jest jeszcze prostsza z Netcom! Pomożemy Ci ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do skorzystania z programu “Czyste Powietrze”. Teraz jednorazowa inwestycja w stałe źródło ekologicznego ciepła jest jeszcze bardziej opłacalna! Nie czekaj i zapytaj o warunki dofinansowania już dziś!